W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
Ranking Odpowiedzialnych Firm 2012

Czy wiesz że...

Mniej więcej połowa wszystkich dzieci zaczyna kaprysić przy jedzeniu od 18. miesiąca życia.

Ranking Odpowiedzialnych Firm 2012

W edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm w 2012 roku tytuł najbardziej odpowiedzialnego społecznie przedsiębiorstwa w Polsce otrzymała firma NUTRICIA. Firma zawdzięcza pozycję lidera między innymi innowacyjności i zaangażowaniu społecznemu. Ankietę oceniającą inicjatywy firm rozesłano do 500 największych polskich przedsiębiorstw.

Jednym z przejawów społecznego zaangażowania firmy NUTRICIA są badania naukowe prowadzone przez Fundację NUTRICIA. Zaangażowanie społeczne jest także kluczowym elementem strategii funkcjonowania Zakładów Produkcyjnych NUTRICIA, mieszczących się w Opolu. Współpraca z władzami lokalnymi, dialog z mieszkańcami oraz troska o środowisko naturalne – to priorytety działalności firmy, które mają na celu utrzymanie pozytywnych relacji z najbliższym otoczeniem.

VI edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm badała pięć obszarów CSR: odpowiedzialne przywództwo, dialog z interesariuszami, zaangażowanie społeczne, odpowiedzialne zarządzanie i innowacyjność społeczną. Organizatorem rankingu był Dziennik Gazeta Prawna. Za audyt badania odpowiedzialna była firma consultingowa PwC.
Raport społeczny
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja