hidden
Staże i praktyki w Warszawie

Czy wiesz że...

W pierwszym miesiącu życia niemowlę śpi od 16 do 22 godzin na dobę – zasypia 7 i więcej razy i zazwyczaj przesypia bez przerwy nie więcej niż 3-4 godziny.

Staże i praktyki w Warszawie

We have Something Special Inside. Do you?

Masz wpływ na przyszłość swoją i innych – zostań edukatorem żywieniowym i załóż własną mikrofirmę w ramach projektu

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” współtworzonym przez Fundację Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, Fundację NUTRICIA, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego, Instytut Matki i Dziecka oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Celem programu jest wzrost świadomości roli żywienia we wczesnym okresie życia wśród pracowników żłobków i rodziców, promowania zrównoważonej diety oraz kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych dzieci. Poprzez szkolenia prowadzone w żłobkach w całej Polsce chcemy przyczynić się do kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych u najmłodszych dzieci, co zapewni im właściwy rozwój oraz zmniejszy ryzyko wystąpienia chorób dietozależnych.

Bardziej szczegółowe informacje w sprawie rekrutacji do programu "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy" dostępne są na stronie: http://zdrowojemy.info/rekrutacja

Raport społeczny
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja